Maaülikooli külastas Briti Suursaadik Eestis

18. septembril külastas Eesti Maaülikooli Briti Suursaadik Christopher Holtby, kellele tutvustati veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituuti. Suursaadikul oli võimalus kohtuda maaülikoolis käesoleva aasta juunis sündinud transgeense kloonvasika Juuniga.

Lisaks teadustöö võimalustele olid jutuks ka õppimisvõimalused veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudis, kus sellest sügisest on võimalik veterinaarmeditsiini  inglise keeles õppida  – siiani toimus õpe sellel populaarsel õppekaval vaid eesti keeles. Nüüd on õppima oodatud tudengid nii Ühendkuningriigist kui mujalt. Suursaadik väljendas huvi koostöö arendamise ja edendamise vastu maaülikooli ja Briti põllumajandusvaldkonna ettevõtete vahel, kes on huvitatud baasuuringute toetamisest ning ideede arendamisest, tuues välja ka seda, et siiani on nende esindatus meie piirkonnas jäänud tagasihoidlikuks.