Maaülikooli tudengeid tunnustati rahvusvahelise stipendiumiga

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini tudengid Annela Kams ja Sonja Maria Käythy pälvisid stipendiumi „MSD Animal Health & FVE Veterinary Students Scholarship Program 2017“.

Mitmendat aastat järjest tunnustatakse 5000-dollarilise stipendiumiga tudengeid, eesmärgil pakkuda õppuritele võimalust suurendada oma akadeemilisi kogemusi ning tegelda valitud erialaga. „Veterinaarid on loomade tervise alus, aidates samal ajal leida uusi ja innovaatilisi lahendusi nende haiguste diagnoosimiseks ja ravimiseks. Seetõttu oleme uhked ja põnevil, kui saame stipendiumiga tunnustada tudengeid, kes seisavad tulevikus loomade tervise eest,“ rääkis MSD Animal Health juht dr Hans-Guenther Dittrich.

Sel aastal pälvisid stipendiumi 36 tudengit kuueteistkümnest riigist: Belgia, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Poola, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Holland ja Ühendkuningriigid.

Tunneme uhkust maaülikooli edukate veterinaariatudengite üle!