EMÜ võrkpallurid tulid meeste esiliigas meistriks

Foto: Karl Ird

Möödunud pühapäeval mängisid maaülikooli spordiklubi võrkpallurid meeste esiliigas mitu võidukat mängu. Eelmise hooaja viienda koha vahetas meeskond esikoha vastu, olles kahe võiduni peetud finaalseeria teises vastasseisus üle Rakvere Võrkpalliklubi II võistkonnast.

Eesti Maaülikooli spordiklubi võrkpalli treener Lennart Raudsepa sõnul oli meeskond oma parimas vormis. „Sügisel toimunud põhiturniiri järel olime kuuendad. Sellelt kohalt esimeseks tõusta on mõistagi suur pingutus ja mehed olid väga tublid.“ Finaalmängust raskem oli võrkpalluritele poolfinaali vastasseis Tallinna Ülikooliga, kes esitasid treener Raudsepa arvamusel meeskonnale suurema väljakutse.

Meeste esiliiga võit ei olnud maaülikooli võrkpalluritele esimene – kuldmedali on meeskond koju toonud ka 2009. ja 2015. aastal.

„Edasi treenime jõudsalt rahvusvahelisteks SELLi mängudeks, mis toimuvad juba mai lõpus,“ võttis treener Raudsepp kokku võistkonna edasised plaanid.