Maamessi ajaks muutub parkimiskorraldus maaülikooli linnakus

Homme, 19. aprillil algab Tartus iga-aastane Maamess, mis on tunnustatuim maaeluteemaline mess terves Baltikumis.

Seoses Maamessi toimumisega on piiratud autodega liiklemine Eesti Maaülikooli linnakus. Seetõttu palume väga tähelepanelikult jälgida parkimist korraldavaid märke ning kuulata parkimiskorraldajate juhendamist. NB! Metsamaja ja Eesti Maaülikooli spordiklubi parklast on Maamessi ajal võimalik Kreutzwaldi tänavale sooritada vaid parempööret!

Täpse parkimiskorraldusega palume tutvuda SIIN. Lisainfo: Karl Ird, spordiklubi juhataja (tel: 7313 904, karl.ird@emu.ee) ja Toivo Ilves, haldusdirektor (tel: 7313 371, toivo.ilves@emu.ee).

Kel võimalik, soovitame nautida kaunist kevadilma ning liigelda maaülikooli linnakus jalgsi.

Kõik huvilised on oodatud külastama Eesti Maaülikooli boksi Maamessi D-hallis. Kohapeal loome kontakte võimalike koostööpartneritega ning pakume põnevat avastamis tulevastele maaülikooli õppuritele.

Kohtumiseni Maamessil!