Miniviljelejatest tudengid vahetavad põllumeestega kogemusi

Foto: Pexels

Käesolev suvi polnud põllumeestele kerge. Seda suurema kogemuse said aga maaülikooli taimekasvatuse üliõpilased, kellel tuli oma teadmisi praktikas rakendada ning nende varal nisu ja otra kasvatada. Tänaseks on saak kokku loetud, kvaliteet hinnatud ning juba homme, 20. novembril jagavad taimekasvatuse eriala tudengid oma kogemusi valdkonna praktikute ehk põllumeestega.

Algusega kell 10.00 toimub maaülikooli peahoone aulas Miniviljelusvõistluse lõpuseminar. Lisaks tudengite ennekannetele kõnelevad ka välisesinejad. Inglismaa põllumeeste väljakutsetest ja võimalustest räägib vanemteadur dr James Holmes, kogemusi taimekasvatajana jagab tänavune aasta taimekasvataja Raivo Sell. Pikaaegne turundusjuht Triin Kõrgmaa motiveerib noori aga mõtlema läbi terve väärtusahela kuni turundamiseni välja.

Miniviljelusvõistluse lõpuseminari täpsem ajakava on leitav: http://www.emu.ee/ylikoolist/uudised/sundmused/kalender/2018-11-20/taimekasvatuse-tudengite-miniviljelusvoistluse-lopuseminar/

Kõik huvilised on oodatud osalema!