Maaülikool tunnustas parimaid tuutoreid

„Nad on väga sõbralikud, abivalmid, rõõmsad ja aktiivsed.“

„Andnud soovitusi ja nippe, kuidas erinevates ainetes paremini hakkama saada, kuidas paremini töid vormistada.“

„Ta selgitas esimesel päeval mulle, kus asuvad erinevad klassid. Samas oskab ta tuju üleval hoida ja vajadusel koolitöödes abistada.“

„Nad on huvitatud meie edasijõudmistest, nad on alati olemas ning on valmis vastama meie küsimustele.“

Need on ainult mõned laused, millega iseloomustati Eesti Maaülikooli 2018. aastal tuutoristipendiumi saajaid. Igal aastal tunnustab maaülikool esmakursuslaste toetuskirjade põhjal meie parimaid tuutoreid, kes aitavad värsketel tudengitel esimestel nädalatel ülikoolis orienteeruda, tutvustavad linnakut, jagavad kogemusi ja kuulavad muresid. Õppeaasta alguse infotulvas on keeruline orienteeruda, mistõttu on tuutor heaks abiks.

Suur aitäh ja palju õnne, Minna Liisa Kaarina Latva-Somppi, Sandra Pähklepa, Kai Aet Salvan, Debora Koit ja Tuuli-Ly Tähtjärv!