Korvpallimeeskond alustab hooaega Lehar Kumari juhendamisel

Foto: Erakogu
Lehar Kumari.

Eesti Maaülikool/Skarcon korvpallimeeskond on suve vältel teinud läbi mitmed muutused ning uus hooaeg esiliigas algab 3. oktoobril.

Võistlushooaja avab EMÜ spordihoones peetav mäng, kus koduvõistkond võõrustab Balteco meeskonda. Mäng algab kell 20.15. Publik pääseb saali tasuta ning kõik korvpallisõbrad on oodatud kodu- või siis külalismeeskonnale kaasa elama.

Suve jooksul EMÜ korvpallivõistkonna koosseis muutunud ning platsile jooksevad mitmed uued mängijad. Võistkonnal on ka uus peatreener, kelleks on Lehar Kumari. Varem on Kumari juhendanud BC Elva korvpallivõistkonda ning on olnud ka Reinar Halliku

Korvpallikooli treener. Abitreenerina jätkab Paavo Russak.
EMÜ spordiklubi kinnitusel näitas meeskond end hiljutisel kontrollturniiril heast küljest ning uueks hooajaks on meeskond valmis.