Tudengite korvpallimeistriks tõusis maaülikool

Foto: EASL
Eesti meister üliõpilaste korvpallis on 2019. aastal Eesti Maaülikool.

Nädalalõpul Eesti üliõpilaste meistrivõistluste raames peetud korvpallilahingutest väljus võistjana Eesti Maaülikooli meeskond.

Mänge peeti 15. detsembril Tartu ülikooli spordihoones, kus esikoha saavutas Eesti Maaülikooli võistkond TÜ ja TTÜ ees. Tegemist on sel hooajal juba teise korvpallis saavutatud meistritiitliga, kuna novembris võideti ka 3x3 meistrivõistlused. Lisaks lõi turniiril kaasa sisekaitseakadeemia võistkond.

Parimad selgitati üheringilise turniiri põhjal. EMÜ võistkond võitis kõik kolm mängu ja saavutas kuue punktiga esikoha, vahendas EMÜ spordiklubi. Teine oli TÜ, keda EMÜ võitis pingelises mängus 58:56. Kolmanda koha saavutas eelmise aasta meister Taltech, kellest EMÜ oli üle 63:45, ja neljanda koha sai SKA, kelle EMÜ purustas skooriga 79:35.

Eesti Maaülikooli võistkonda kuulusid Argo Orumaa, Joosep Russak, Jakob Tammisto, Erik Kaasik, Märt Tolmusk, Kaarel Kristjan Rink, Randel Rainer Lille. Treeneriks oli Eesti Maaülikool/Skarcon esiliiga võistkonna peatreener Lehar Kumari. Argo Orumaa, Kaarel Kristjan Rink ning Randek Rainer Lille kuulusid ka novembrikuisesse 3x3 meistermeeskonda.

Ürituse tulemused ja pildid leiab EASL-i koduleheküljelt.