Maaülikoolis algasid lõpuaktused

Foto: Risto Mets / EMÜ
Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi lõpuaktus.

Kõige ilusam aeg ülikoolielus on jälle käes: lõpudiplomid saavad maaülikooli viie instituudi bakalaureuse- ja magistriõppe lõpetajad.
Kui mullu otsustati aktused koroonaviiruse levikust tingituna läbi viia üksnes virtuaalselt, siis tänavu saavad kõik ligi 450 maaülikooli tänavust lõpetajat oma diplomi aktusel. Teiste seas ka ligi poolsada välistudengit.

Tuleb aga silmas pidada, et oht viirusesse nakatuda pole Eestist veel lõplikult kadunud ja nii lubatakse aktustele peahoone aulasse üksnes lõpetajad. Vanematel ja teistel sugulastel on võimalus jälgida lõpuaktuseid otseülekandena EMÜ videoserverist (video.emu.ee).

2021. aasta lõpuaktused Eesti Maaülikoolis:

Reedel, 11. juunil kell 12 veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut (orienteeruv kestvus 1.30)

Teisipäeval, 15. juunil kell 11 põllumajandus- ja keskkonnainstituut bakalaureuseaste (orienteeruv kestvus 1.45)
                                   kell 15 põllumajandus- ja keskkonnainstituut magistriaste (orienteeruv kestvus 1.45)

Kolmapäeval, 16. juunil kell 12 tehnikainstituut ja Tartu tehnikakolledž (orienteeruv kestvus 1.30)

Neljapäeval, 17. juunil kell 10 majandus- ja sotsiaalinstituut (orienteeruv kestvus 1.45)

Esmaspäeval, 21. juunil kell 12 metsandus- ja maaehitusinstituut (orienteeruv kestvus 1.30)