9. septembril saab maaülikooli spordihoones vaktsineerida

Foto: unsplash

Eesti Maaülikool ja TÜ Kliinikum korraldavad 9. septembril vaktsineerimispäeva maaülikooli spordihoones.

Vaktsineerimine aitab hoida õppetöö auditoorse ja avatuna ning vähendab olulisel määral koroonaviirusesse haigestumise riski.

Kõik üliõpilased ja töötajad, kes ei ole veel vaktsineeritud, saavad ette registreerimata ja elava järjekorra alusel teha Covid-19 vastu kaitsesüsti spordihoones kellaaegadel 11.00-16.00. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiini.

Lisaks teevad igapäevaseid väljasõite Tartus ja Tartumaal ka Tartu Vaktsineerimiskeskuse vaktsineerimisbussid. Vaktsineerimisbussi täpne väljasõidugraafik on nähtav kliinikumi kodulehel

Julgustame kõigil oma töötajatel ja üliõpilastel kindlasti enne õppeaasta algust vaktsineerimas käia, olenemata sellest, millises maakonnas praegu viibite. Lähima vaktsineerimispunkti leiad lehelt https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/.