Maaülikooli konkurss innustab liikuma jalgsi või rattaga

Taaskord toimub Eesti Maaülikooli liikumiskonkurss "Iga kilomeeter loeb!", mille eesmärk on propageerida kõndimist ja jalgrattaliiklust Eesti Maaülikoolis ja Tartu linnas.

Osalema on oodatud kõik maaülikooli üliõpilased ja töötajad. Oma läbitud kilomeetreid on võimalik sisestada GoAndRun keskkonda alates 13. septembrist kuni 12. oktoobrini, registreerumine on juba avatud.

Pühendunuima ratturi ja jalakäija väljaselgitamiseks liidetakse osalejate poolt läbitud kilomeetrid kokku. Kahe arvestuse kilomeetreid omavahel kokku ei liideta.

Mõlema kategooria naiste- ja meeste võitjat ootab auhind. Kõigi vähemalt 50-kilomeetrise distantsi läbinute vahel loosime välja neli 50-eurost Sportlandi kinkekaarti.

Konkursi viib läbi Eesti Maaülikool, konkursi täpsem informatsioon ja registreerumine on leitav SIIN