EMÜ tuli tudengite talijalgpalli meistriks

EMÜ tudengite võidukas talijalgpalli meeskond.

Üliõpilaste talijalgpalli meistrivõistlusi peeti - nagu nimigi ütleb - jahedates oludes. Ligi kuu kestnud mängudest väljus turniiri võitjana Eesti Maaülikool, kelle võistkond sõidab kevadel Eesti üliõpilasi esindama Albaaniasse.

Eesti Akadeemilise Spordiliidu teatel peeti alates 7. novembrist toimunud turniiril kokku 22 kohtumist. Turniiril osales 10 võistkonda, neist viis olid pärit Tallinnast ning viis Tartust.

Finaalis kohtusid omavahel Eesti Maaülikool ja TalTech. Viimasel tuli tunnistada kaotust tulemusega 0:1 ja võitjaks krooniti Eesti Maaülikool.

Kolmandaks tuli Tartu ülikool, neljandaks sisekaitseakadeemia ning viiendaks kaitseväe akadeemia. Tulemused on nähtaval siin.

Võitnud maaülikooli võistkonnas teevad kaasa: Eero Pärn, Henri Härm, Markus Kontkar, Sander Saar, Kauri Peets, Romet Salu, Daaniel Maanas, Daniel Aganits, Silvert Gutman, Ralf Elfenbein, Kristjan Tennokese, Karl Markus Urbmets, Karl Värva, Marcus Mardimäe, Miikal Roos.