Maadlejad lõpetasid aasta maaülikooli spordihoones

Foto: Maria Kilk

29. detsembril toimus Eesti Maaülikooli spordihoones aasta viimane maadlusturniir "Elu Parimad Aastad." Võistlustel osales 16 spordiklubi üle Eesti kokku 98 sportlasega.

Maaülikooli spordiklubi korraldatav "Elu Parimad Aastad" turniir on loodud EPA SK lahkunud maadlustreenerite ja parimate maadlejate meenutamiseks. Võistlustel jäi Tartusse 16 karikat.

Kolm esikohta saavutas Lurichi maadlusklubi (Kristofer Kõivistik, Karl-Kasper Grosberg ja Rainer Grosberg), kaks esikohta Tartu Kalev-Englas maadlejad (Damir Jeremejev ja Artemi Jeremejev) ja võistluste parim oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi kuue esikohaga (Emilia Padar, Eva-Maria Raudsepp, Paula Nääme, Emilia Padar ja Kalmer Kukk). Kõik tulemused on leitavad siin

8. detsembril toimunud Eesti Maadlusliidu parimate tunnustamisel nimetati 2022. aasta parimaks naistemaadluse klubiks Eesti Maaülikooli Spordiklubi.