Aita EMÜ jalkatiim üliõpilaste EMile

Mullu detsembris võitsid Eesti Maaülikooli tudengid Eesti Akadeemilise Spordiliidu korraldatud üliõpilaste jalgpalli meistrivõistlustel esimese koha. Üliõpilasmeistriks saades avanes neil võimalus minna esindama Eestit ja oma ülikooli Euroopa üliõpilaste meistrivõistlustele.

Poisid on kõvasti pingutanud ja võistlustel osalemiseks vajalikust 18 000 eurost on neil koos juba 60 protsenti. Nüüd otsivad nad abi lahketelt inimestelt, kes aitaksid neil suurvõistlustel osalemise unistuse teoks teha. Huvilised saavad ka otse toetada: KAURI PEETS EE282200222081769931.

Toetajate nimed ja logod kleebitakse meeskonna särkidele ning neid särke näidatakse suure rahvusvahelise publiku ees. Lisaks postitatakse infot võistluste ja toetajate kohta Eesti Maaülikooli sotsiaalmeedia- ja teisteski kanalites.

Meistrivõistlused leiavad aset Albaanias Tiranas 25. juunist kuni 2. juulini. Rohkem infot Albaania võistluste kohta https://football2023.eusa.eu/home.

Meeskonnaga saab ühendust võtta e-posti (kauri.peets@emu.ee) või telefoni (51917042) teel.

Uudist EMÜ Eesti üliõpilasmeistriks tuleku kohta saab lugeda siit.