Korvpalli Saku I liiga meister on Eesti Maaülikool/Skarcon

Saku I liiga meistrid

Korvpalli Saku I liiga tänavuse hooaja meistriks krooniti Eesti Maaülikool/Skarcon meeskond.

Põnevas finaalis võitis põhihooaja neljas Eesti Maaülikool/Skarcon 92:83 tulemusega põhihooaja teise Tere Kadrina Karud võistkonna. Mängu alustas paremini Maaülikool, juhtides esimesel poolajal pidevalt kümne ja rohkem punktiga ning minnes poolajale 41:30 eduseisus.

Teisel poolajal hakkasid Karud paremini tabama ja korraks mindi neljandal veerandajal juhtima, kuid Tom Kaldre kindlakäelisel juhtimisel võtsid Eesti Maaülikool/Skarconi mängijad lõpuks 9-punktilise võidu. Kaldre oligi mängu resultatiivseim, kogudes 30 punkti. Jan Samuel Vogelainen assisteeris 17 punktiga. Tere Kadrina Karude kasuks viskas Kyrylo Marchenko 20 punkti, Allan Ehte lisas 19 punkti.

Autor: basket.ee