Sündmused

Garage 48 Future of Wood

Algus: 26.11.2021 00:00
Lõpp: 28.11.2021 00:00

TSENTER kompetentsikeskus, Väimela

Garage 48 Future of Wood toimub ka sellel aastal!

 

Garage48, EKA, TSENTERi ja Eesti Teadusagentuuri koostöös toimub sellel aastal juba VIIES Garage48 Future of Wood. Ürituse tutvustus toimub 15. novembril kell 19:00 onlainis.

 

Registeeri tutvustusüritusele siin: https://garage48.typeform.com/to/vWjTKblV

Loe rohkem:  https://fb.me/e/WSPKau69

 

26. kuni 28.  Novembril kutsume sind Võrumaale, TSENTER kompetentsikeskusse arendama uudseid ja kliimasäästlikke lahendusi arhitektuuris, puidu töötlemises ning metsanduses! Liituda saab ideega või ilma, indiviidina või oma valmis tiimiga!

 

Garage48 Future of Wood 2021 toob kokku arhitektuuri, puidu töötlemise ning metsandusega seotud erinevad osapooled, tudengitest töötavate ekspertideni. Kõike seda eesmärgiga on tuua kokku Eesti puidutööstus ja vaadata tulevikku. 

Auhinnafond on üle 10 000€!

 

Kuidas majandada metsa jätkusuutlikumalt? Kuidas kasutada ära tootmisjääke ja väärindada puitu? Millised puittooted lihtsustaks eakate elu? 

 

Otsime lahendusi järgmistes kategooriates: 

Uudsed lahendused arhitektuuris, puidu töötlemises ja metsanduses Kliimasäästlikud ja keskkonnasõbralikud lahendused Mustermajade väljakutse, kasutades ära 369 Pattern Building süsteemi (patternbuildings.com) Puittooted ja arhitektuurilahendused eakatele

Puidu biomassi innovaatiline väärindamine

 

Registreeru SIIN! Rohkem infot väljakutset ja mentorite kohta kodulehel.

Ühine ka Facebookis

Lisaküsimuste korral kirjuta wood@garage48.org