Peahoone aula broneerimine

Eesti Maaülikooli aulat on tööpäeviti võimalik välja rentida seminaride, konverentside ja kontsertide läbiviimiseks.

Eesti Maaülikooli aula asub peahoones (Kreutzwaldi 1a). Aulas on 280 kohta ning avaliku WiFi võrgu kasutusvõimalus.

Aulaesise fuajee õhuvahetus on projekteeritud 40 inimesele, seega palume ürituste korraldajatel sellega arvestada. Üritusel osalejatel on soovitav parkida Maaülikooli spordihoone parklasse (EMÜ peahoone taga).

Broneerimiseks ja konverentsitehnika tellimiseks palume täita taotlusvorm ja saata see digiallkirjastatuna e-posti aadressile haldus@emu.ee . Minimaalne ruumi broneerimise aeg on 3 tööpäeva enne ürituse algust. Ruumi broneerimisel arvestada, et ka kogunemine jms võtab aega, seega palun broneerida ruum võimalusel üks tund varem.

Broneeringu tühistamisest või ürituse ärajäämisest palume koheselt teada anda e-posti aadressil haldus@emu.ee või helistada telefonil 731 3394.

Kui Teie üritusel on väliskülalisi või võõrkeelseid ettekandeid, on suureks abiks tõlkide ja osalejatele jagatavate tõlkevastuvõtjate olemasolu, mis võimaldab ettekandeid kuulata ja küsimusi esitada mitmes keeles. Lisaks abistavad meie koostööpartnerid Teid tõlkide leidmisel.

 

Sünkroontõlketehnikat pakuvad:

  • Vanemuise kontserdimaja - statsionaarsed tõlkekabiinid (tõlge kuni nelja keelde), delegaadivastuvõtjad, delegaadipuldid (20), delegaadilauad (100), teisaldatav tõlkekabiin. Kontakt: Tuuli Seim, tuuli.seim@concert.ee, 737 7533
  • Soundserv - Kontakt: Elmer Voolaid, elmer.voolaid@soundserv.ee, 53 321 861.
  • EM Tõlge OÜ - kõikide keelesuundade sünkroontõlge http://www.emtolge.ee. Kontakt: Ülle Viljasaar, emtolge@emtolge.ee, 552 0023

 

Toitlustamine:

  • EMÜ peahoone (Kreutzwaldi 1a) kohviku toitlustaja on SILDO LUKE OÜ, telefon 55542283, info@soolocatering.ee.