Veebiprojektijuht

Kommunikatsioonijuht Kristina Kurm julgustab sellele ametikohale kandideerima ka neid, keda esmapilgul viide veebiarendusele ametinimetuses pelutab.

„Me ei otsi IT-guru, vaid ennekõike ikkagi talendikat ja suurt pilti nägevat kommunikatsiooni- või turundusinimest. Keerulistes tehnilistes küsimustes toetavad meid oma maja IT-inimesed ja uut veebi looma hakkav IT-ettevõte. Loomulikult ei tohi sa veebimaailma karta, pead saama ise vajadusel uue lehe loomise ja sisuga täitmisega hakkama. Sellest olulisem on aga valmisolek ja oskus loodavat veebi niimoodi mõtestada, et see annaks parima pildi ülikooli teemadest meie tulevastele ja praegusele õppuritele ning teadus- ja ettevõtluspartneritele. Ja lisaks muidugi imeline anne kogu arendusprojekti ja sellega seotud inimesi ohjes hoida.

Kindlasti tuleb sellises projektijuhtimistöös olla valmis ka pingelisemateks hetkedeks, kuid selle kompenseerib meie meeskonna hea kambavaim ja toetus. Ja kui klapp on kahepoolselt hea ja koostöö edeneb, siis võib esialgu vaid tähtajaliselt välja kuulutatud töökohast saada aasta pärast ka alaline tööleping.

Kui veel kahtled, kas kandideerida või mitte, siis mõtle sellele, et maaülikoolis saad sa teha missiooniga tööd: meie õppe- ja teadustöö on seotud biomajandusega ehk siis sellega, kuidas looduse ressursse kestlikult kasutada ja hoida. Ja sind ootab siin 1000 särasilmset kolleegi, kellega koos sa seda missiooni ellu viid.“

Veebiarenduse projektijuht

Hei, turundaja või kommunikaator, tule ja aita luua Eesti Maaülikoolile uus veebileht!

Otsime kommunikatsioonitöö kogemustega veebiarenduse projektijuhti, kes:

 • on ülikooli ja IT-ettevõtte sidepidaja;
 • ohjab ülikooli projektimeeskonda ja tööplaani;
 • analüüsib ja seisab selle eest, et uus veeb täidaks maksimaalselt ülikooli turundus- ja kommunikatsioonieesmärke;
 • aitab kõikidel mõista, millist veebi me teeme;
 • õpetab ja toetab veebihaldureid uue sisu loomisel.

See töö sobib Sulle, kui:

 • Sul on ette näidata edukas projektijuhtimise kogemus;
 • oled osav enda ja teiste töö kavandamisel;
 • Sulle meeldib veebi sisu mõtestada;
 • oled kokku puutunud veebide haldamise või arendamisega;
 • oled hea tekstilooja;
 • naudid omapäi tegutsemise kõrval ka meeskonnatööd.

Sa ei pea alustama nullist, sest tehtud on juba põhjalik veebi eelanalüüs, kohe-kohe valime välja veebi arendama hakkava IT-ettevõtte ning kolleegid on valmis projektimeeskonnas südame ja hingega kaasa lööma, et sünniks maailma parim ja just meie ülikooli vajadustele vastav uus veebileht.

Vähetähtis pole ka see, et Eesti Maaülikoolis on hea töötada. Meie inimesed on sõbralikud ja toetavad, ülikoolilinnak mõnus ja roheline. Töö on kindlasti huvitav ja rutiinivaba. Põhipuhkust pakume 35 kalendripäeva.

Töö on tähtajaline. Saaksid alustada esimesel võimalusel ja tööpõld on Sulle garanteeritud ligikaudu aastaks.

Kandideeri kohe! Ootame Sinu elulookirjeldust koos ülevaatega, millised on Su kogemused projektide juhtimisel ja veebide haldamisel ning arendamisel 8. oktoobriks SIIN.

Küsi julgesti lisa: kommunikatsioonijuht Kristina Kurm, 53 315 313