Ettevõttele

Koostöövõimalused ettevõtetele

  • Luua nimeline stipendium
  • Aidata üliõpilastel keskenduda õpingutele ning eriala omandamisele
  • Kontakteeruda ja vahetada teadmust valdkonna teadlastega
  • Leida üliõpilase, õppejõua ja teadlastega koostöös uudseid lahendusi EMÜ valdkonnaga seotud arendusküsimustele
  • Panustada Eesti maaelu arengusse
  • Tutvustada end silmapaistva tööandjana 

 

Fond kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja, tänu millele on fondi kaudu tehtavad annetused juriidilistele isikutele maksuvabad.

 

 

Võta ühendust ja leiame sobiva koostöövõimaluse:

Silja Kana, 5210052, tootsifond@emu.ee

 

 

 

Aitäh!

                    

Koostööpartnerid soovitavad

Margus Ameerikas, Baltic Agro AS arendusdirektor: "Baltic Agro on andnud stipendiume välja enam kui kümme aastat ja pärast Joosep Tootsi Fondi moodustamist on seda tehtud koostöös. Oleme toetanud erinevatel teemadel tehtavaid teaduslikke uuringuid, mis oleksid võimalikult kiiresti praktiliselt rakendatavad. EMÜ teadlaste ja tudengite tööd on alati olnud väga huvipakkuvad ning paljud neist on juba aastaid igapäevases kasutuses."

 

Aigar Kallas, RMK juhatuse esimees: "Riigimetsa Majandamise Keskus annab koostöös Joosep Tootsi Fondiga välja stipendiume metsanduse üliõpilastele alates 2008. aastast. Tänased magistrandid ja doktorandid loovad uusi teadmisi, kuidas loodusressursse majandada ning milliseid tehnoloogiaid selleks kasutada. Seetõttu peame oluliseks toetada tudengeid, kes oma uurimistööde kaudu panustavad Eesti metsanduse ja seeläbi RMK arengusse. Stipendium annab meile ka võimaluse noori inimesi tundma õppida, parimad välja selekteerida ja nad RMK-sse tööle kutsuda."