Akadeemilise kultuuri kandjana edendame teaduspõhise hariduse kaudu loodussäästlikku mõtteviisi ning maaelu tarka ja tasakaalustatud korraldamist.

Maaülikooli kolmapäevaõhtul uuritakse, kas Eestist võiks saada veinimaa

14:08 14.03.2012

Täna, 14.märtsil algusega kell 17 toimub Baeri majas (Veski 4, Tartu) järjekordne kohtumine sarjast „Maaülikooli kolmapäevaõhtud“. Sel korral kutsub Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi aianduse osakonna juhataja ja professor Kadri Karp kaasa mõtlema teemal „Eesti kui veinimaa“.

„Praegu Eestit veel päris veinimaaks pidada ei saa, kuid loengus annan ülevaate viimase aja muutustest, mis seda tulevikus võimaldavad. Räägin ka sellest, miks makstakse teatud veinide eest väga kõrget hinda,“ kommenteeris Kadri Karp tänast ettekannet.

Ettekandele järgneb diskussioon.

Iga kuu teisel kolmapäeval toimuvate kokkusaamiste eesmärgiks on lähendada Eesti Maaülikooli uurimissuundi ja pakkuda populaarteaduslikku ajaviidet nii maaülikooli töötajatele kui ka teistele huvilistele. Loengusarja järgmine ettekanne toimub 11. aprillil, mil Eesti Maaülikooli metsandus- ja maaehitusinstituudi metsakorralduse osakonna juhataja Andres Kiviste räägib teemal „Mets ja matemaatika“.

Eesti Maaülikool

Kreutzwaldi 1 Tartu 51014, tel (+372) 731 3001, faks (+372) 731 3037, e-post: infoemu.ee

WebMaster