Uudised

Maaülikooli pääseb veel valitud erialadel

Alates 9. augustist saab esitada avaldusi Eesti Maaülikooli esimese ja teise astme vabadele õppekohtadele. 

Magistriõppes toimub lisavastuvõtt 18. augustini (k.a) aianduse, ergonoomika, geodeesia, kinnisvara- ja maakorralduse, kalanduse ja rakendusökoloogia, loomakasvatuse, metsamajanduse ja metsaökoloogia, metsatööstuse, põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise, toiduainete tehnoloogia, tootmistehnika ning ökonoomika ja ettevõtluse erialal.

Vastuvõtutingimused on samad kui korralise vastuvõtu puhul (vaata lähemalt SIIT). Kui kandidaat peab sooritama vastuvõtukatse, siis toimub see 23. augustil kell 13. Vastuvõetute nimekiri avalikustatakse 25. augusti hommikul kell 9 ja oma õppimatulek tuleb kandideerijatel kinnitada kahe päeva jooksul.

Bakalaureuse-, ehitusinseneri- ja rakenduskõrgharidusõppesse toimub lisavastuvõtt 18. augustini (k.a) kalanduse ja rakendusökoloogia, puidutöötlemise tehnoloogia, põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise, tehnotroonika ning vesiehituse ja veekaitse õppekaval. 

Vastuvõtutingimused on samad kui korralise vastuvõtu puhul (vaata lähemalt SIIT). Kui kandidaat peab sooritama vastuvõtukatse, siis toimub see 23. augustil kell 10. Vastuvõetute nimekiri avalikustatakse 25. augusti hommikul kell 9 ja oma õppimatulek tuleb kandideerijatel kinnitada kahe päeva jooksul. 

Lisainfo: õppeosakonna juhataja Ina Järve, 731 3011