Sündmused

ERASMUS+ Õppeprogrammi "Community Learning for Local Change" infotund

Algus: 17.09.2020 15:15

Kreutzwaldi 5-D073

17. septembril toimub Mullamuuseumis ERASMUS+ Õppeprogrammi "Community Learning for Local Change" infotund.

Õpperogramm on maaülikoolis koostöös Saksamaa, Hollandi ja Rumeenia ülikoolidega aastatel 2019-2021 aset leidev kogukonna ja jätkusuutlikku ettevõtlust arendav ERASMUS+ õppeprogramm. Eestis on peale maaülikooli programmi kaasatud Eesti Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ja MTÜ Ökokuller Lahemaa rahvuspargist.

Õppeprogramm toimub nii internetiõppe põhiselt kui ka praktiliste töötubadena Lahemaa rahvuspargis.

Programmi peamine eesmärk on õppida mõistma kogukonna ja laiemal tasandil jätkusuutliku ettevõtluse põhimõtteid, väljakutseid ning vajadusi ja omandada oskused, mis aitaksid iseseisvalt jätkusuutlik ettevõte kaudu lahendada mõni keskkonnaalane või sotsiaalne vm probleem ning sellele vastav äriplaan luua.

Õppeprogramm pakub uusi teadmisi ja palju praktilist kogemust kogukonna ja jätkusuutliku ettevõtluse olemusest, turundusest, toodete ja teenuste arendamisest ja lisandväärtuse pakkumisest, klientide leidmisest, äriplaani koostamisest, finantseerimisallikate leidmisest, koostöövõrgustiku arendamisest ja kõigest muust, millega ettevõtluses kokku puutuda tuleb.

Osalemiseks on tarvis motivatsiooni, valmisolekut uutele ideedele, õppimishuvi ja tahet positiivseteks muutusteks ning inglise keele oskust.

Lisainfo õppeprogrammi kohta leiab SIIT

Kõik on oodatud kuulama!