Rahvusvaheline agentuur soovitab välistudengitele maaülikooli

Foto: Eesti Maaülikool
Eesti Maaülikooli linnak

Hiljuti oma iga-aastase hinnangu koostanud Study Abroad Aide arvas maaülikooli 13% maailma parima ülikooli hulka ja soovitab välistudengitel siia õppima tulla rahuliku südamega.

Best Value University Rankings hõlmab 8060 ülikooli 69 riigist, võttes arvesse nende hariduse kvaliteeti ja taskukohasust. Edetabelis kõrgele kohale jõudmine tõestab, et institutsioonil on väga hea akadeemiline maine ja rahvusvaheline haare. Asutuse akadeemiline kvaliteet moodustab hinnangust 75 protsenti.

Maaülikool on aja jooksul läbinud mitmeid reforme ja ümberkorraldusi ning arendanud õppeprogramme, mis kõik on omavahel seotud bioteaduste õppimisega, kirjutab agentuur oma veebilehel. Tänaseks reformitud kõrgkoolina on maaülikooli õppe- ja teadustöö kõrgelt tunnustatud nii Eestis kui ka Euroopas.

Parima väärtusega ülikoolide edetabel hindas ka teisi Eesti ülikoole ja selle järgi asub maaülikool välistudengite jaoks Eestis teisel kohal. Lähemalt saab teema kohta lugeda studyabroadaide.com veebilehel.