Maaülikooli töötajad said põllumajandusministeeriumi teenetemärgid

Põllumajandusministeeriumi teenetemärkide saajate seas on tänavu neli maaülikooli töötajat.

Kuldse teenetemärgi pälvis maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi Polli Aiandusuuringute Keskuse vanemteadur Kalju Kask. Hõbedased teenetemärgid said veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi professor Mihkel Jalakas, majandus- ja sotsiaalinstituudi emeriitdotsent Jaan Kivistik ja tehnikainstituudi dotsent Arvo Leola.

Teenetemärgid andis 19. veebruaril põllumajandusministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktusel üle minister Helir-Valdor Seeder. Tänavu pälvis ministeeriumi teenetemärgi kokku 24 inimest, kelle valis välja ministeeriumi teenetemärkide andmise komisjon.
Teenetemärgid anti välja kolmes kategoorias. Kuldse teenetemärgi laureaadiks on inimene, kellel on silmapaistvad teened ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedased teenetemärgid anti tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumi valitsemisala valdkonnas. Sinised teenetemärgid said ministeeriumi ja selle valitsemisala riigiasutuse teenistujad silmapaistvalt hea teenistuskohustuste täitmise eest.