Galerii: tervitame 14 erinevast riigist saabunud vahetustudengeid

Kevadsemestriks saabusid Eesti Maaülikooli 35 uut vahetustudengit kokku 14 erinevast riigist.

26.-28. jaanuaril korraldab õppeosakond uutele Erasmus+ vahetustudengitele maaülikooli ja Eesti ellu sissejuhatava programmi, mille raames tutvustatakse neile ülikooli ja meil õppimist ning erinevaid linnaku teenuseid, samuti Tartu linna. Lisaks aidatakse neil ennast õigele lainele viia, et esmaspäevast aktiivselt õppetööga alustada.

Kevadsemestriks saabusid meile uued välistudengid Austriast, Hispaaniast, Hollandist, Itaaliast, Jordaaniast, Lätist, Montenegrost, Palestiinast, Poolast, Prantsusmaalt, Rumeeniast, Saksamaalt, Tšehhist ja Venemaalt. Nad kõik on saabuva kogemuse pärast elevil ja usume, et semester Eesti Maaülikoolis saab nende jaoks olema unustamatu väärtusega. Programmiga saab lähemalt tutvuda SIIN.

Rohkem infot: Karoli Kõiv karoli.koiv@emu.ee