EMÜ raamatukogus avatakse näitus "Uuestisünni nimi"

Maaülikooli tellimusel kujundas kunstnik Silver Vahtre 2003. aastal graafilise sarja „Maailmast ei pääse keegi välja“. Täna, hulk aastaid hiljem, on Eesti Maaülikooli tellimusel sama kunstniku loominguna valminud graafiline (jätku)sari „Uuestisünni nimi“.

Kunstniku töödes on sügavaks inspiratsiooniallikaks abikaasa Mall Vahtre kunstiteostes väljenduv omanäoline suhe loodusega. Saatetekstid kirjutas sarjale ajaloolane Lauri Vahtre.

Näitusel näha olevad pildid on välja antud ka albumi ja graafiliste lehtede mapina. „Uuestisünni nimi“ on Maaülikooli eksklusiivne kingitus ja tänuavaldus erakordsete saavutuste eest.

Näituse avamine toimub 13. detsembril kell 13 Eesti Maaülikooli raamatukogus. Olete oodatud näitust nautima!