Kontakt

Üldinfo vilistlaskogu kohta: Anne Lüpsik, tel 7313032, vilistlased.juhatus@lists.emu.ee

 

Info vilistlaskoguga liitumise kohta:    

  • Nelly Oinus, tel 5330 1291
  • Anu Hellenurme, tel  501 0842

Eesti Maaülikooli Vilistlaskogu juhatus

(valitud üldkoosolekul 12.02.2015)

 
Külli Annamaa kylli.annamaa@etki.ee
Anu Hellenurme anu@anuait.ee
Gerlin Järvela gerlin.jarvela@gmail.com
Külli Kell kyllikell@gmail.com
Mait Klaassen mait.klaassen@emu.ee
Jaanus Männik jaanusmannik@hotmail.com
Argo Normak  normak.argo@gmail.com
Maire Nurmet maire.nurmet@emu.ee
Jaan Õunapuu jaanounapuu@yahoo.com

Revisjonikomisjon

 
Mare Rebane mare.rebane@emu.ee
Nelly Oinus nelly@otepaa.ee
Rando Värnik rando.varnik@emu.ee