Algab populaarne tudengite linnaruumi teemaline teaduskonverents TalveAkadeemia 2009

TalveAkadeemia konverentsi pealkiri „Linnaplaneerimine: luues säästvat elukeskkonda“ köitis niivõrd palju inimesi, et osalejakohad täitusid rekordilise tunniga, mistõttu toimub esmakordselt TalveAkadeemia ajaloos 27. veebruarist 2.märtsini Nelijärve Puhkekeskusest otseülekanne.

Maaülikooli teadlased lähevad külalisõpetajaiks

Vabariigi sünnipäevanädalal on üheksa Eesti Maaülikooli teadlast Eestimaa koolides tunde andmas.

Maaülikooli teadlased kohtuvad Ruve Schankiga

Professorite kogu juhatuse eestvõttel toimub reedel, 20. veebruaril  kell 14 – 16.30 EMÜ aulas Kreutzwaldi 1A  kohtumine–arutelu Ruve Schankiga, kes on Eesti Vabariigi esindaja FAO juures Roomas.

Valminud on õppeainete tagasiside statistika

01.12.2008 - 31.01.2009 said üliõpilased ÕISis anda tagasisidet õppeainete ja õppejõudude kohta. Kokku täideti 7585 (sügissemestril 7479) ankeeti.

Sordiaretuse grand old man Kalju Kask pälvis elutööpreemia

Vabariigi valitsus kinnitas 12. veebruaril riigi teaduspreemiate laureaadid. Pikaajalise tulemusliku teadus- ja arendustöö eest antava 600 000 krooni suuruse riigi teaduspreemia pälvis Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi Polli aiandusuuringute keskuse vanemteadur Kalju Kask.