Õppeaasta avaaktus

2009/2010. õppeaasta avaaktus toimub 1. septembril algusega kell 12.00 Maaülikooli endise peahoone (Kreutzwaldi 64) aulas. Peale aktust toimuvad infotunnid instituutides. Õppetöö algab statsionaarse õppe kõikidel kursustel 2. septembril.

SA Archimedes toetab kolme välisprofessori tööd maaülikoolis

Eesti Maaülikooli nõukogu valis 19. augusti istungil keskkonnateaduste professoriks Henri-Charles Dubourguier´ ja maastikuarhitektuuri professoriks Simon Belli. Välisprofessorite tööd maaülikoolis rahastab SA Archimedes Euroopa Sotsiaalfondi programmi DoRa raames.

Tartusse tulevad maailma juhtivad mahepõllumajandusteadlased

25.-27. augustil toimub Tartus Balti riikide esimene rahvusvaheline mahepõllumajanduse teaduskonverents  „Fostering healthy food systems through organic agriculture - Focus on Nordic-Baltic Region“. Konverentsi avapäeval on kõigile huvilistele avatud mahetoodete laat.