Raamatukogus avati Anke Oksa maalinäitus

29. märtsil avati Eesti Maaülikooli raamatukogus Anke Oksa maalinäitus «Esimene vaatus».  Kunstniku inspiratsiooniallikaks on olnud ka tema priimabaleriinist õde Age Oks.

Lahtiste uste päeva loosimise võitjad

24. märtsil oli Eesti Maaülikoolis lahtiste uste päev, mille osalejate vahel loositi välja kolm 500-kroonist Eesti Maaülikooli spordiklubi kinkekaarti.

24. märtsil on Eesti Maaülikoolis lahtiste uste päev

Kolmapäeval, 24. märtsil on Eesti Maaülikoolis lahtiste uste päev. Abituriendid saavad lisaks peamajale uudistada ka õppe- ja teaduslaboreid, tudengiseltside ruume, ühiselamuid, spordihoonet ja osaleda spordiklubi kinkekaartide loosimisel.

Kuidas mõjub loodusturism elurikkusele?

19. märtsil algusega kell 10 on Eesti Maaülikooli aulas (Kreutzwaldi 1a) rahvusvahelisele elurikkuse aastale pühendatud seminar "Elurikkus ja loodusturism".

In Memoriam Professor Henri-Charles Dubourguier

Eesti Maaülikooli on tabanud suur kaotus. Ootamatult lahkus väljapaistev teadlane, maaülikooli audoktor, bio- ja keskkonnakeemia labori juhataja prof. Henri-Charles Dubourguier.

Maaülikool ootab abituriente tudengivarjudeks

Eesti Maaülikooli üliõpilased kutsuvad kevadisel koolivaheajal (20.-28. märts) abituriente tudengivarjudena osa saama ühest tõelisest ülikoolielu päevast.

TÜ, EMÜ ja TTÜ sõlmivad kolmepoolse koostöölepingu

Neljapäeval, 4. märtsil kell 12 sõlmivad Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Maaülikooli rektorid Tartu Ülikoolis strateegilise koostöö lepingu. Lepinguga kinnitatakse valdkonnad, milles kolm ülikooli edaspidi tihedamat koostööd teevad.

Eelmise aasta parim uusehitis Tartus oli Eesti Maaülikooli spordihoone

Tartu linnavalitsus kinnitas konkursi "Aasta parim ehitis 2009" tulemused, kus parimad hooned selgitati nii uute kui rekonstrueeritud hoonete seas. Uusehitiste grupis muude hoonete kategoorias tunnistati parimaks Eesti Maaülikooli spordihoone silmapaistva maastikku sulanduva arhitektuurse lahenduse ning puidu uuendusliku kasutamise eest avaliku hoone fassaadimaterjalina.