2. juulil on maaülikoolis puuvilja- ja marjakasvatajate foorum

2. juulil algusega kell 10 on Eesti Maaülikooli aulas foorum „Tootjaorganisatsioon puuvilja- ja marjakasvatuses – ainuvõimalus tulevikus edasiliikumiseks“.

Maaülikooli nõukogu valis neli uut professorit

Maaülikooli nõukogu valis 22. juuni istungil professoriteks Priit Eliase, Andres Annuki, Marina Aunapuu ja Valdo Kuusemetsa.

Maaülikool ootab uusi tudengeid

Esmaspäevast, 21. juunist saab interneti teel SAISi vahendusel esitada avaldusi Eesti Maaülikooli bakalaureuseõppesse astumiseks.

Maaülikoolis on tänavu üle 700 lõpetaja

Täna, 9. juunil kell 12 on Eesti Maaülikoolis käesoleva õppeaasta esimene lõpuaktus – rektor Mait Klaassen annab diplomi 72 tehnikainstituudi lõpetajale.

Maaülikooli teadlased määrasid Tartu Ülikooli professori genoomi järjestuse

Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooli koostööprojekti käigus määrasid maaülikooli teadlased Tartu Ülikooli professori Sulev Kõksi genoomi nukleotiidide ehk DNA üksiklülide järjestuse. Professor Kõks on teadaolevalt esimene eestlane, kelle genoomi nukleotiidne järjestus on määratud.