Maaülikoolis jätkufoorum jätkusuutlikust biomajandusest

Täna, 24. septembril algusega kell 11.30 toimub Eesti Maaülikooli aulas Kreutzwaldi 1a foorum „Nutikas jätkusuutlik biomajandus“.

Maaülikooli laborid avavad teadlaste ööl oma uksed

24. septembril toimuval üle-euroopalisel teadlaste ööl saab Eesti Maaülikoolis näha angerjate märgistamist, piimatoodete valmistamist, robotlüpsi, biogaasi tootmist, betooni purustamist ning muid põnevaid katseid.

Kõrgkoole tunnustatakse kvaliteedijuhtimissüsteemide arendamise eest

Täna, 22. septembril, tunnustatakse Tartus kõrgkoolide ja kõrgkooliüksuste kvaliteedijuhtimissüsteeme. Seesugust tunnustust avaldatakse Eestis esimest korda.

EMÜ Mahekeskuse stipendium

Eesti Maaülikooli Mahekeskus kuulutab välja 2010.a. stipendiumikonkursi mahepõllumajandust käsitlevate uurimustööde premeerimiseks. Sel aastal premeeritakse parimat bakalaureusetööd 2000 krooniga, parimat magistritööd 3000 krooniga ja ühte kuni 35-a noorteadlast teaduspublikatsioonide eest 5000 krooniga.

RMK Heino Tederi nimelise stipendiumikonkursi tingimused

Sihtasutus Eesti Maaülikooli Joosep Tootsi Fond kuulutab välja RMK Heino Tederi nimelise stipendiumikonkursi.

Rektor Mait Klaasseni tervitus õppeaasta avaaktusel

Head noored kolleegid! Armsad töökaaslased! Lugupeetud külalised! Uus semester algab. Paljudele siin saalis olijaist on see esimene. Uks uude võib ju olla ka vana – nagu ta talutares enamasti ongi. Seevastu maailm ukse taga on alati uus. Nii avab ka uks uude semestrisse niisuguse maailma, mis on senisest täiesti erinev.

Maaülikoolis alustab õppeaastat enam kui tuhat esmakursuslast

Eesti Maaülikoolis algab uus õppeaasta avaaktusega täna kell 12. Tänavu alustab õpinguid üle tuhande esmakursuslase.