Maaülikool esitas Eesti Vabariigi teaduspreemiate kandidaadid

Eesti Maaülikool otsustas esitada Eesti Vabariigi teaduspreemiate konkursi kandidaatideks kolm teadlast.

Maaülikooli katsevein pälvis tunnustust Prantsusmaal

Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi aianduse osakonna teadlased on katsetanud Rõhu katsejaamas kasvanud viinamarjasortidest  veinide valmistamist. Mullusuvine vein Rondo sai hiljuti väga hea hinnangu Prantsusmaal Gastronoomia ja Veiniühingute Euroopa Nõukogu aastakongressil.

Haridus- ja teadusminister tunnustas parimaid üliõpilasteadlasi

Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas andis täna üliõpilaste teadustööde pidulikul lõpuüritusel laureaatidele kätte 57 preemiat ja 36 tänukirja. Tunnustuse said ka auhinnatud teadustööde juhendajad.

Maaülikool alustab seminarisarjaga „Mis on arengu mõte?“

Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi ning keskkonnakaitse üliõpilaste seltsi eestvedamisel toimub 7. detsembril esimene seminar sarjast „Mis on arengu mõte?“.

Maaülikooli kolmapäevaõhtul räägitakse Peipsi probleemidest

Homme, 8. detsembril algusega kell 17 toimub Baeri majas (Veski tn 4) järjekordne kohtumine sarjast „Maaülikooli kolmapäevaõhtud“. Eesti Maaülikooli vanemteadur Külli Kangur arutleb teemal „Mis on Peipsiga lahti?“

Maaülikool tutvustab õppimisvõimalusi "Teeviidal"

Eesti Maaülikool on 2.-4. detsembrini haridusmessil Teeviit, kus lisaks õppimisvõimaluste tutvustamisele näitame muudki põnevat ning ootame kõiki ülikoolielust huvitatuid meie messiboksi informatsiooni ammutama. "Teeviit" toimub Tallinnas, Eesti näituste messikeskuses. Lisainfot vaata www.teeviit.ee.