Eesti majandusteadlased võtavad luubi alla rohelise majanduse

28.-29. jaanuaril kogunevad majandusteadlased kõigist Eesti ülikoolidest Narva linnusesse, et arutleda teemal „Roheline majandus – uued väljakutsed ja võimalused“.

Konverentsil tunnustati Lauri Lihtmaad Eesti Maaülikoolist

25. jaanuaril toimus Tartu Ülikooli ajaloo muuseumis konverents “Kas õpetamine on kunst või teadus?“, kus tunnustati juba teist aastat järjest õppejõude ja kõrgkoole, kes on panustanud kõrghariduse kvaliteedi tõstmisesse läbi erinevate tegevuste.

Piret Bergmanni kunstinäitus

14. jaanuaril avati maaülikooli raamatukogus Piret Bergmanni (kunstnikunimega Pusa) maalin&a...

Maaülikooli kolmapäevaõhtul räägitakse sinisest revolutsioonist

Kolmapäeval, 12. jaanuaril algusega 17.00 toimub Baeri majas (Veski tn 4) järjekordne kohtumine sarjast „Maaülikooli kolmapäevaõhtud“. Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi professor Tiit Paaver arutleb teemal "Vesiviljelus - kas sinine revolutsioon saab teoks?".

Aarne Põldvere avalik loeng

Teisipäeval, 25. jaanuaril kell 11.00 peab Aarne Põldvere avaliku loengu (venia legendi) teemal " Sigade aretusprogramm "Marmorliha"  ja sealiha kvaliteediuuringud Eestis". Loeng toimub Kreutzwaldi  58, auditooriumis 123. Kõik huvilised on oodatud.