Loomaarstid õpivad metsloomade abistamist

Eesti Maaülikooli avatud ülikool korraldab 27.-29. aprillil  loomaarstidele kursuse, mille käigus õpitakse metsloomade abistamist ja esmaabi.

Ettekanne Tartu ühiselamute hügieenist ja joogivee kvaliteedist

27. aprillil algusega kell 19.00 peab maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala VI kursuse &uu...

Maaülikooli külastavad endised maavanemad

Teisipäeval, 26. aprillil kell 10 tulevad Eesti Maaülikooli tutvumiskäigule endised maavanemad, kes praegugi etendamas erinevates ametites olulist rolli Eesti ühiskonnaelus.

Maaülikooli kolmapäevaõhtul küsitakse: kuidas taimede keel mõjutab kliimat

13. aprillil algusega kell 17 toimub Baeri majas (Veski tn 4) järjekordne kohtumine sarjast „Maaülikooli kolmapäevaõhtud“. Sel korral kutsub taimefüsioloogia professor  Ülo Niinemets kaasa mõtlema teemal "Kuidas taimede "keel" mõjutab kliimat?".

Eesti Maaülikooli üliõpilaskond sai uue juhatuse

Eelmisel nädalal valisid Eesti Maaülikooli üliõpilasesinduse uued liikmed korralisel üldkoosolekul üliõpilaskonnale uue juhatuse.

Homme on Eesti Maaülikoolis VÕTA infotund

11.-15. aprillil toimuvad kõrgkoolides kõigile huvilistele varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise (VÕTA) infopäevad. Eesti Maaülikoolis toimub avatud VÕTA infotund teisipäeval, 12. aprillil kell 15.00 Metsamaja (Kreutzwaldi 5) ruumis 2A1.