Käimas on fotokonkurss maaülikooli kalendri tarvis

Fotosid saab konkursile esitada veel kahe nädala jooksul. Kõikide osalejate fotode seast valib žürii 12 parimat maaülikooli 2012. aasta lauakalendrisse ja neli seinakalendri kujunduseks. Kalendri teemaks on „Õdus kodu!“ Vaata tingimusi siit. Fotokonkursist on oodatud osa võtma kõik maaülikooli tudengid ja töötajad.

Ulmi Ülikooli esindajad külastavad maaülikooli

3.-4. novembril külastavad Eesti Maaülikooli dr. Philipp von Wrangell ja prof. Marian Kazda (Ulmi Ülikool, Saksamaa). 3. novembril on võimalik kuulata kolme külalisloengut.

Zoomeedikumis demonstreeritakse läbivoolu tsütomeetrit

18. novembril toimub Zoomeedikumis (Kreutzwaldi 62) järjekorras teine MACSQuant läbivoolu tsütomeetri seminar, kus demonstreeritakse nüüd ka masina tööd.

Dr. Martin Banse külalisloeng

Olete oodatud vTI turuanalüüsi instituudi direktori Martin Banse avalikule külalisloengule “Economic models of policy analysis – practice and experience“ neljapäeval, 27. oktoobril kell 10.00 Eesti Maaülikooli aulasse.

Maaülikool ootab abituriente tudengivarjudeks

Eesti Maaülikooli üliõpilased kutsuvad sügisesel koolivaheajal (22.-28. oktoober) abituriente tudengivarjuna osa saama ühest tõelisest ülikoolielu päevast.

Taimekaitsekonverentsil räägitakse keskkonnasäästlikust majandamisest

Eesti Maaülikool korraldab teisipäeval, 18. oktoobril algusega kell 10.00 Tartus Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1a) teaduslik-praktilise konverentsi „Eesti taimekaitse 90”, mille eesmärgiks on tõsta põllumajandusettevõtjate ja -teenistujate teadlikkust keskkonnasäästliku majandamise võimalustest ja riskide vähendamisest.

Eesti Maaülikooli seeneteadlane valiti Euroopa Mükoloogiaühingu auliikmeks

Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi vanemteadur mükoloog Erast Parmasto valiti 19.- 23. septembril Kreekas toimunud XVI Euroopa mükoloogide kongressil Euroopa Mükoloogiaühingu üldkogul selle auliikmeks tunnustades sellega tema ülisuurt ja väga pikaajalist panust Euroopa seeneteadusesse.

Eesti Maaülikoolis räägitakse, kuidas taastuvenergeetikat enda huvides ära kasutada

Kolmapäeval, 12. oktoobril algusega kell 17 saab Eesti Maaülikooli taasalgavas kolmap&a...

Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus korraldab abiturientidele "Tudengi-vari" projekti raames varjupäeva

Just nii! Kõik abituriendid, kes on leidnud meie ülikoolist mõne huvipakkuva eriala, on oodatud osalema varjupäeval! Teile pakutakse erakordset võimalust oma tulevase erialaga tutvust teha juba enne sellele õppima asumist.

Doktoritöö uurib seleeni toimet lüpsilehmadele

Reedel, 7. oktoobril tuleb Eesti Maaülikoolis kaitsmisele veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi doktorandi Marge Malbe väitekiri „Seleeni toime lüpsilehmade udara tervisele“ filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks veterinaarmeditsiini ja toiduteaduse erialal.