Maaettevõtluse arengutakistuseks on infrastruktuuri ja oskustööjõu puudumine

Täna ja homme, 25.-26. jaanuaril toimub Põlvas Eesti Majandusteaduse Seltsi (EMS) aastakonverents teemal „Ettevõtlus Eesti maapiirkondades: tegevusvaldkondade areng ja probleemid“.

Eesti Maaülikooli rektori Mait Klaasseni inaugureerimine

Neljapäeval, 24. jaanuaril algusega kell 12 toimus Eesti Maaülikooli peahoone (Kreutzwal...

Eesti Maaülikoolis avatav õppelabor võimaldab uurida kütuseid ja põletustehnoloogiaid

Neljapäeval, 17. jaanuaril algusega kell 15.15 avatakse Euroopa Liidu projekti EcoHousing toel Eesti Maaülikooli uus kaasaegne katelseadmete õppelabor, mis võimaldab läbi viia praktilist õpet, aga ka uurida erinevaid kütuseid, põletustehnoloogiaid ja kütteseadmeid.

Doktoritöö: kasutamiskõlblikku kütust on võimalik saada mis tahes lignotselluloossest biomassist

Reedel, 11. jaanuaril kell 12.00 tuleb kaitsmisele Eesti Maaülikooli tehnikainstituudi doktorandi Andres Menindi väitekiri „Biomassi eeltöötluse ja kütuseks väärindamise iseärasused” filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks bioenergeetika erialal.

Maaülikooli kolmapäevaõhtul räägitakse järvede tervendamisest

Kolmapäeval, 9. jaanuaril algusega kell 17 räägib Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi limnoloogiakeskuse professor Ingmar Ott maaülikooli kolmapäevalugude sarjas Baeri majas (Veski 4) teemal "Kas ja kuidas järvi tervendada?".