Juubelikonverents „Mahepõllumajandus – hea loodusele, hea sinule“

Olete oodatud mahepõllumajanduse 20. aastapäeva juubelikonverentsile „Mahepõllumajandus – hea loodusele, hea sinule“, mis toimub 10.novembril algusega kell 10.30 Tartus, Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1A).

Maaülikooli Aasta Vilistlane on Olev Saveli

23. oktoobril toimunud Eesti Maaülikooli vilistlaste kokkutulekul andis maaülikooli vilistlaskogu Aasta Vilistlase tiitli emeriitprofessor Olev Savelile.

Vilistlaste kokkutulek juba sel reedel

Reedel, 23. oktoobril toimub EPA, EPMÜ ja EMÜ vilistlaste kokkutulek.

Maaülikool katab parkla muruga

12.-16. oktoobril on Eesti Maaülikoolis rohelise ülikooli nädal. Eesmärgiks on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas maaülikool saaks ja võiks rohelisem olla.

RMK kuulutas välja 2009. aasta stipendiaadid

Reedel, 2. oktoobril valis komisjon välja kaks RMK stipendiaati Eesti Maaülikoolist.

Foorum GLOBAALNE TEADUS, LOKAALNE RIIK

Foorum toimub Eesti Maaülikooli aulas 13. oktoobril kell 12–17, seal käsitletakse üleilmastumist teaduses ja kõrghariduses ning teadmistepõhise ühiskonna ja ülikoolide arenguvõimalusi avatud maailmas ja väikeriigis.