Selgusid parimad üliõpilaste teadustööd

11. detsembril autasustati Eesti üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid. Konkursile saabus üle neljasaja sel või möödunud aastal valminud teadustöö, millest parimatele jagati rahalisi auhindu kokku pea miljoni krooni väärtuses.

Avati biogaasi pilootseadmete labor

Eesti Maaülikooli taastuvenergia keskus avas 8. detsembril biogaasi pilootseadmete labori.

Kuidas on seotud GMO-soja ja jõulupraad?

Eesti Maaülikool ja Eesti Roheline Liikumine korraldavad 10. detsembril algusega kell 12 maaülikooli peahoones Kreutzwaldi 1A (ruumis 038) seminari „Kuidas valmib Sinu jõulupraad?“. Seminari külalisesineja on Norma Gimménez Paraguayst.

Maaülikoolis antakse vanadele asjadele uus elu

26.novembril tähistab Eesti Maaülikool Euroopa jäätmetekke vähendamise nädalat omal moel – ülikooli hoonetest kokkutoodud vanadest ja kasutuna seisnud mööblitükkidest ning muust kraamist tehakse korduvkasutuse töötoas uued asjad.
Eesti Maaülikooli uudised aastatest 2004-2008