Kursus „Kümme meest räägib veest“

Loodusteaduste kool annab teada, et ka sel kevadsemestril kuulavad Hugo Treffneri gümnaasiumi reaalharu 11. klassi õpilased maaülikooli valikkursust. Kuna eelmise aasta kursus teemal „Kümme meest räägib veest“ läks Treffneri õppealajuhataja Aime Punga hinnangul hästi korda, siis püüame sel aastal korrata. Nagu mängus ikka, on mõned mehed vahetunud ja nagu eelmiselgi aastal, ei ole mängus vaid mehed.

Eestiga seotud teadlased kanti maailmakaardile

Neljapäeval, 28. jaanuaril kell 16 esitleb TÜ ajaloo muuseum digitaalkaarti 188 geograafilise objektiga, mis on nime saanud 58 Eestiga seotud teadlase või maadeuurija järgi. Samuti avab muuseum Jaan Künnapi fotonäituse „Tõus Araratile 180 aastat hiljem“.

Maaülikool esitleb Pargiraamatut

6. jaanuaril kell 15 esitletakse Eesti Maaülikooli aulas (Kreutzwaldi 1A) raamatut “Park on paradiis looduses ja kunstis“.

Maaülikool ja spordihoone ehitaja saavutasid kompromissi

Eesti Maaülikool ja AS YIT Ehitus jõudsid mõlemaid pooli rahuldavale kokkuleppele, millega lõpetati kohtuvaidlus maaülikooli spordihoone mittetähtaegse ehitamise ja võlgnevusega seotud küsimustes.