Etioopia-ekspeditsioon andis maaülikooli teadlastele väärtuslikku infot sookure talvitamise kohta

15.-27. jaanuarini viibisid Eesti Maaülikooli teadlased ja ERR-i saate „Osoon“ tegi...

Doktoritöö tulemused aitavad tõhustada piimalehmade udarapõletiku ravi Eestis

Neljapäeval, 23. jaanuaril kell 10.00 tuleb kaitsmisele Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi doktorandi Piret Kalmuse väitekiri „Kliiniliste mastiitide diagnoosimine, ravi tulemuslikkus ja patogeenide antimikroobne resistentsus Eestis“ filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks veterinaarmeditsiini ja toiduteaduse erialal (kliiniline veterinaarmeditsiin).

Negavatt'ile esitati enim ideid maaülikoolist ja Tallinna Ülikoolist

SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt korraldatavale energia- ja ressursisäästukonkursile laekus 40 ideed, kuidas ülikoolides elu keskkonnasõbralikumalt korraldada. Esindatud on kümme ülikooli, enim ideid esitati Eesti Maaülikooli ja Tallinna Ülikooli tudengite poolt. Valdkondadest oli kõige populaarsem soojus- ja elektrienergia sääst.

Kolmapäevaõhtul otsitakse vastust küsimusele, kas invasiivsed haigused on ohuks meie metsadele

Kolmapäeval, 8. jaanuaril kell 17.00 räägib Eesti Maaülikooli metsandus- ja maaehitusinstituudi metsakasvatuse osakonna dotsent Rein Drenkhan maaülikooli kolmapäevaõhtulugude sarjas metsade invasiivsetest haigustest.