Õppeosakonna kontaktid

Nimetus: ÕPPEOSAKOND (OK)
Ingl k: Department of Academic Affairs
Koht organisatsoonis: õppeprorektori vastutusala
Juht: õppeosakonna juhataja

Kreutzwaldi 1a
Tartu 51014

Tel: 7313 011
E-post: oposak@emu.ee

Õppeosakonna juhataja: Ina Järve
tel 731 3011,510 0770, ina.jarve@emu.ee

Õppekorraldus, õppetoetused
Õppekorralduse peaspetsialist (EHIS): Anne Lüpsik
tel 731 3032; 503 1947, anne.lypsik@emu.eeoposak@emu.ee


Õppekorralduse spetsialist: Aime Jürgenson  
tel 731 3007; 522 3224, aime.jyrgenson@emu.ee

Doktoriõpe
Doktoriõppe peaspetsialist: Lilian Ariva-Tiirmaa
tel 731 3071; 528 5734, lilian.ariva-tiirmaa@emu.ee

Vastuvõtt, praktikad, tuutorid
Õppekorralduse peaspetsialist (vastuvõtt, praktika): Eda Aitsen
tel 731 3890; 5194 3843, eda.aitsen@emu.ee

Välismaal õppimine 
Välissuhete peaspetsialist: Eda Tursk
tel 731 3021; 5662 9293, eda.tursk@emu.ee

Välissuhete spetsialist: Karoli Kõiv 
tel 731 3026, karoli.koiv@emu.ee

Välissuhete spetsialist: Liis Massa
tel 731 3074, liis.massa@emu.ee

Välissuhete spetsialist: Anastassia Safonova (töösuhe peatatud)

Andmebaasid, ÕIS
Andmebaaside peaspetsialist (ÕIS): Sirje Ruus
tel 731 3039; sirje.ruus@emu.ee

Andmebaaside spetsialist: Nadežda Kolesnik
tel 731 3040; 5193 7002, nadezda.kolesnik@emu.ee

Nõustamine
Psühholoog: Hõbe Treufeldt
tel 7313000, psyhholoog@emu.eehobe.treufeldt@emu.ee

Karjäärispetsialist: Triin Peitel
tel 731 3300, triin.peitel@emu.ee

Loodusteaduste kool
Peaspetsialist, loodusteaduste kool: Juhani Püttsepp
tel 731 3010; 5159 644, faks 7422862, juhani.pyttsepp@emu.ee

Moodle kasutajatoe teenuseid osutab haridustehnoloog Helen Vellau tel. 731 3009, e-post helen.vellau@emu.ee

Küsi infot EMÜ õppeosakonnalt

Nimi*
Meiliaadress*
Telefon
Küsimus Eesti Maaülikooli õppeosakonnale
Please leave empty: