Koolidele

Tule maaülikooli külla või kutsu meid endale klassiruumi 

Et oma silm on kuningas, nii on kõik kooliekskursioonid, klassid ja ka väiksemad õpilaste grupid maaülikooli alati teretulnud. Andke ainult teada, kas teid huvitab mõni spetsiifilisem maaülikooli uurimissuund, ekskursioon või töötuba. Samuti on meie inimesed valmis lahkesti tulema külla teie kooli, et rääkida maaülikoolis õppimisest ning siinsetest teadussuundadest. 

 

Maaülikooli programmi kuuluvad erinevatel teemadel ringkäigud, loengud ja töötoad: 

  • Toiduteadus (nt "Kuidas valmivad piimatooted – jäätise, või ja sõira töötuba") 

  • Loomateadus (nt "Kuidas lugeda looma kehakeelt?" 

  • Tehnikateadus (nt “Tööstusrobootika”)  

 

Koolikülastuste soov palume esitada alloleva vormi kaudu, sest nii oskame leida parema lahenduse vastavalt Teie soovidele.  

Lisaküsimuste tekkimisel võtta ühendust turundusjuht Kaia Timpmanniga telefonil 731 3003 või e-mailil kaia.timpmann@emu.ee

 

Igal aastal korraldame loodushuvilistele gümnasistidele Loodusteaduste kooli. Samuti ootame gümnasiste lahtiste uste päevale ja oleme esindatud kõigil olulisematel haridusinfot pakkuvatel üritustel üle Eesti. Kevadisel koolivaheajal oleme alati oodanud gümnasiste tudengivarjudeks, et tulevasel üliõpilasel oleks võimalik end juba varakult tudengieluga kurssi viia. Tudengivarjupäeval saavad abituriendid ühe päeva veeta koos maaülikooli üliõpilasega, külastada toimuvaid loenguid ning praktikume.

 

(Õpilased pneumaatika-hüdraulika laboris)

Ees- ja perekonnanimi*
Meiliaadress*
Kool*
Klass*
Osalejate arv
Toimumiskoht
Aeg
Sisu