Haridus on see, mis pärast koolis õpitu unustamist järele jääb.

Viimased uudised

VTA ja EMÜ sõlmisid lepingu seakatku põhjuste uurimiseks

08.10.2015

Veterinaar- ja Toiduamet sõlmis seakatku leviku põhjuste uurimiseks lepingu Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudiga. Lepingu alusel hakkavad teadlased andma epidemioloogilisi hinnanguid sigade Aafrika katku tekke ja leviku põhjuste kohta iga taudikolde puhul peale diagnoosi kinnitamist.

Teaduse tippkeskus ENVIRON tutvustab uusimaid teadustulemusi taimede stressi ja kliimamuutuste seostest

28.09.2015

1.-3. oktoobrini toimub Tartus Dorpati konverentsikeskuses Eesti Maaülikooli keskkonnamuutustele kohanemise tippkeskuse ENVIRON eestvedamisel rahvusvaheline konverents „Environmental Adaptation: from Molecules to the Planet“. Konverentsi eesmärgiks on tippkeskuses nelja aasta jooksul tehtud teadustulemuste tutvustamine ning nende vaatlemine laiemas perspektiivis edasiste teadussuundade valikuks.

Maaülikoolis plahvatab, müriseb ja tehakse jäätist

24.09.2015

Reedel, 25. septembril toimuva Teadlaste Öö raames on huvilistele avatud ka Eesti Maaülikooli uksed – teadlaste abil otsitakse vastuseid küsimustele, kas tulevikus võivad robotid asendada inimesi, millised kütused plahvatavad ning kuidas saab jäätises olla 50% õhku. Huvilistel on võimalik osaleda erinevates töötubades ning katsetada näiteks mudelautosid. 

Eesti Maaülikool

Kreutzwaldi 1 Tartu 51014, tel (+372) 731 3001, faks (+372) 731 3037, e-post: infoemu.ee

  WebMaster