Konkurss "Iga kilomeeter loeb!"

Liikumiskonkursi „Iga kilomeeter loeb!“ statuut

  1. Käesolev statuut sätestab Eesti Maaülikooli liikumiskonkursi „Iga kilomeeter loeb!“ (edaspidi konkurss) väljakuulutamise, läbiviimise ja autasustamise põhimõtted ning korralduslikud alused.
  2. Konkurss on loodud eesmärgiga propageerida liikumist jalgsi ning jalgrattaga EMÜ linnakus, Tartu linnas ja mujal. Arvesse lähevad ka sportlikud kilomeetrid.
  3. Konkurss kestab 01.04.2020–01.05.2020
  4. Konkursil saavad osaleda kõik Eesti Maaülikooli töötajad ja üliõpilased.
  5. Osalemine toimub individuaalselt. Selleks, et kvalifitseeruda osalejate hulka, kelle vahel loositakse välja konkursi auhinnad, tuleb liikumiskonkursi toimumisvahemikus läbida vähemalt 50 km.
  6. Konkursi korraldajad avalikustavad võitjad ning tulemused hiljemalt nädal peale konkursi lõppu maaülikooli kodulehel.
  7. Konkurss põhineb aususel.
  8. Konkursi korraldab roheline ülikool. Korraldajatel on õigus teha muudatusi konkursi statuudis ja korralduses.

Liikumiskonkursi arvestus toimub Endomondo keskkonnas, mis võimaldab lihtsalt ja mugavalt oma läbitud distantse üles märkida.

Arvestus jaguneb kaheks:

1. ilma sõidu- ja spordivahenditeta osalejad sisestavad kilomeetreid SIIN
2. kes koguvad kilomeetreid jalgrattasõiduga, sisestavad kilomeetreid SIIN
 

Osalemiseks tuleb:

  1. registreerida ennast maaülikooli kodulehel;
  2. luua kasutaja Endomondo keskkonnas. Selleks tuleb end nende kodulehel kasutajaks registreerida, kinnitada oma aadress saadetud kontroll-e-mailis ning Endomondosse sisse logida. 

Nutitelefonide omanikud saavad kasutada Endomondo äppi, mis enamuse tööst nende eest ära teeb. 

Kui ei ole võimalik nutitelefoniga oma liikumist järgida, siis saab oma läbitud kilomeetreid käsitsi sisestada Endomondo kodulehel. 

NB! Arvesse lähevad kas ilma sõidu- ja spordivahenditeta läbitud kilomeetrid või jalgrattaga läbitud kilomeetrid, sh sportlikud kilomeetrid. Alati kontrollige, et Endomondosse kilomeetrite sisestamisel oleks kõndides liikumisviisiks valitud Walking, joostes ja sportides Running või Walking (Treadmill). Võttes osa jalgrattakonkursist, peab kilomeetrite sisestamisel olema liikumisviisiks valitud Cycling (Indoor), Cycling (Sport) või Cycling (Transport)

Selleks, et kvalifitseeruda osalejate hulka, kelle vahel loositakse välja konkursi auhinnad, tuleb liikumiskonkursi toimumisvahemikus läbida vähemalt 50 km. Oluline on, et kilomeetrid oleksid kogutud kas sõidu- ja spordivahenditeta või jalgrattaga. Kahe arvestuse kilomeetreid omavahel kokku ei liideta. 

To access the English homepage of the competition click here: https://www.emu.ee/en/chasekilometers 

 

 

Auhind

Mõlema kategooria esikolmikut ootab vabalt valitud #minuvalik pusa.
Kõigi vähemalt 50 kilomeetrise distantsi läbinute vahel loosime välja 4 x 25 eurost V-Spa kinkekaarti ja 2 x 50 eurost reisibüroo kinkekaarti

Osale konkursil!

Nimi*
Olen*0.00
Osalen*0.00
E-post*
Telefon*
Vajan abi Endomondo keskkonna kasutamisel*
0.00
0.00

Küsimuste korral kirjuta

mari-liis.koemets@emu.ee